Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczne Gimnazjum
w Zagwiździu
Dziś jest: wtorek, 16-01-2018, Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Walka na dwóch frontach

W odstępie zaledwie dwóch dni dziewczyny z PG w Zagwiździu wystąpiły w dwóch turniejach piłki nożnej. W poniedziałek (27.04.) rozegrały turniej w ramach II rundy Coca Cola - Cup, natomiast w środę (29.04.) odbył się półfinał powiatu.

Po bardzo udanej I rundzie, w II trafiliśmy na znacznie mocniejsze zespoły i niestety odpadliśmy z rywalizacji Coca Cola Cup. W turnieju rozegranym w Popielowie awans wywalczyło PG Brzeg. My wystąpiliśmy w następującym składzie: Jasmin Morka, Wiktoria Kiczma, Natalia Nelke, Paulina Zimek, Nancy Weretczuk, Joanna Gontarz, Dominika Bentkowska, Anna Hanuszewicz 

W środę (29.04.) pojechaliśmy w 6 osobowym składzie do Tarnowa Opolskiego, czyli bez rezerwowej zawodniczki. Po remisie z PG Turawa 0:0, pozostałe spotkania przegraliśmy. Poza meczem z Ozimkiem dziewczyny toczyły bardzo wyrównane spotkania. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. W stawce pięciu drużyn zajęliśmy czwarte miejsce. Trzeba dodać, że u nas grały tylko drugie klasy, a więc za rok powalczymy mocniej. 

Skład PG Zagwiździe: Wiktoria Kiczma, Jasmin Morka, Joanna Gontarz, Anna Hanuszewicz, Karolina Kobylańska, Paulina Zimek.

DSC_0118.jpeg DSC_0138.jpeg DSC_0164.jpeg DSC_0170.jpeg DSC_0184.jpeg DSC05247.jpeg
<./div>