Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczne Gimnazjum
w Zagwiździu
Dziś jest: wtorek, 16-01-2018, Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Sukces naszych uczniów w wojewódzkim konkursie

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu, a zarazem młodzi mieszkańcy Zagwiździa zajęli czołowe miejsca w wojewódzkim "Konkursie wiedzy o rybactwie, ochronie wód i gospodarce wodnej", który odbył się 03.10.2015r. w PGL LP Gospodarstwie Rybackim Krogulna podczas V Wojewódzkiego Święta Karpia oPolskiego. Oto wyniki naszych młodych wędkarzy w województwie opolskim - III miejsce Dawid Jambor oraz VI miejsce Mateusz Nanko. Gratulujemy uczniom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.

Eliminacje konkursu odbyły się dla m.in. uczniów z naszej gminy w  Pokoju w czerwcu 2015r. Finaliści wojewódzkiego "Konkursu wiedzy o rybactwie, ochronie wód i gospodarce wodnej"od lat są członkami młodzieżowej sekcji PZW Murów pn. "Murowana ryba". Sekcja młodzieżowa prowadzona przez opiekuna i pełnomocnika ds. młodzieży i dzieci PZW Murów od ok. 2 lat bierze udział w róźnorodnych konkursach wiedzy o rybactwie oraz w konkursach sprawnościowych, w dziedzinach takich jak wędkarstwo rzutowe i spławikowe.

Dobrze przygotowana młodzież - pod względem sprawniościowym oraz merytorycznym to efekt pracy opiekuna oraz partnerów, którzy przyczyniają się do pogłębiania stanu wiedzy oraz pozyskiwania umiejętności naszych dzieci i młodzieży.

Gratulujemy jeszcze raz uczniom oraz ich opiekunom osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów oraz poszerzania horyzontów.


Fotorelacja: Sylwiusz Kuliczkowski  

 

DSC_0118.jpeg DSC_0138.jpeg DSC_0164.jpeg DSC_0170.jpeg DSC_0184.jpeg DSC05247.jpeg
<./div>