Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczne Gimnazjum
w Zagwiździu
Dziś jest: wtorek, 16-01-2018, Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Wizyta Marszałka w naszym gimnazjum

czwartek, 08.10.2015r. gościliśmy w naszym gimnazjum Marszałka Województwa Opolskiego - Pana Antoniego Konopka wraz z członkami komisji konkursowej, która przyznała w bieżącym roku wsi Zagwiździe tytuł "Najpiękniejszej Wsi Opolskiej 2015". Pani Dyrektor zaprezentowała przed komisją osiągnięcia szkoły, efekty zajęć technicznych, współpracy z organizacjami i instytucjami oraz plany związane z budową sali gimnastycznej. Wizyta komisji była też okazją prezentacji nowo nabytych umiejętności uczniów grupy Młodych Ratowników.  

Komisja konkursowa wraz z Marszałkiem została zaproszona na gościnną wizytę przez przedstawicieli Zagwiździa. Podczas pierwotnej wizyty komisji konkursowej w czerwcu nasze gimnazjum było jedną ze stacji trasy konkursowej, która została obrana aby przedstawić wszystkie ważne elementy zgłoszenia konkursowego.

Czwartkowa wizyta była świetną okazją przedłożenia gościom planów rozwoju naszej szkoły - Marszałek wraz z członkami komisji mógł się na miejscu przekonać o zasadności budowy sali gimnastycznej. Nasza szkoła zasługuje w uznaniu gości na dalszy rozwój.   


Fotorelacja: Maria Kania  

 

DSC_0118.jpeg DSC_0138.jpeg DSC_0164.jpeg DSC_0170.jpeg DSC_0184.jpeg DSC05247.jpeg
<./div>